ד״ר שרית משולם-דרזון

מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת
ד״ר שרית משולם-דרזון

אודות ד״ר שרית משולם-דרזון

אודותי,

נשואה לגולן ואמא לאורי, יפתח ועמליה.

· מומחית בכירורגיה פלסטית ומשחזרת, חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

· רופאה בכירה במרכז רפואי רבין, קמפוס בילינסון.

· מרפאה לניתוחים אסתטיים ושחזוריים וכן טיפולים קוסמטים בהרצליה פיתוח.

· התמחות על בניתוחי שד קוסמטים ומשחזרים בטורונטו, קנדה.

· משתתפת פעילה, מרצה ומנהלת דיונים בכנסים רבים בנושא כירורגיה פלסטית אסתטית ומשחזרת בארץ ובעולם.

על עבודתי במרכז רפואי רבין

אישה הנאלצת לעבור כריתת שד עוברת תהליך פיזי ונפשי ארוך, הכרוך בלא מעט חששות מהלא נודע. חלק בלתי נפרד מהתהליך, כרוך במפגשים ארוכים עם רופאים רבים בינהם כירורגים כלליים ואונקולוגים.
שאיפתי ככירורגית פלסטית, היא שבסופו של התהליך, היא תזכה לשוב לשגרת יומה, עם התוצאה האסתטית הטובה והמתאימה לה ביותר, שלמה עם גופה ועם נשיותה שהוחזרו לה.
עבודה זו היא שליחות גדולה עבורי כרופאה וכאשה.

על עבודתי בקליניקה פרטית לניתוחים וטיפולים אסתטים

מתוך הזדהות גדולה, אני רואה שליחות חשובה בהחזרת תחושת הבטחון והנשיות לאשה שהתבגרה במהלך השנים החולפות. כאמא לשלושה ילדים אני מבינה את הקושי שבניהול חיי משפחה לצד עבודה תובענית ואת ההשפעות שיש לאורח החיים האינטנסיבי שלנו על הנפש והגוף כאחד. ניתוח קוסמטי אינו שטחי כפי שנוטים לעיתים להתייחס אליו ויש לו השלכות ישירות על דימוי הגוף שלנו ומצבנו הרגשי. מדהים לראות כיצד ניתוח להרמת שדיים, הגדלת שדיים או הקטנה, מתיחת בטן או שאיבת שומן, מתיחת פנים או אפילו טיפולים פשוטים יותר לפנים כמו הזרקת חומרי מילוי או פילינג שנעשה בידיים מיומנות יכול לגרום לך לאהוב את עצמך קצת יותר...

אני מאמין

ככירורגית וכאשה, בתחום שבו מרבית הכירורגים הפלסטים הם גברים, יש לי את היכולת האמיתית להבין את מכלול השיקולים - הפיזיים והנפשיים עימם את מתמודדת, כשאת עומדת מול המראה, ושוקלת לעבור ניתוח פלסטי על מנת לשפר את המראה החיצוני שלך.

ניתוח פלסטי או טיפול קוסמטי הוא רחוק מלהיות שטחי ורדוד כפי שמקובל לעיתים להציגו והוא יודע לתת איכות חיים וסיפוק רב לנשים רבות. אם יש משהו שמפריע לך את יכולה לטפל בו ועדיין להשאר את עצמך.


ה'אני מאמין' שלי', הוא להעניק לך מראה צעיר ורענן, אך כל זאת מבלי לוותר על מראה טבעי ונינוח. המטרה אינה להפוך אותך למישהי אחרת, אלא להפוך אותך לגירסה צעירה ויפה יותר של עצמך. אנשים יבחינו שאת נראית טוב יותר, צעירה יותר ורעננה יותר, אך לא יבחינו שעברת ניתוח פלסטי. זהו המפתח לשביעות רצון גבוהה הנשמרת לאורך השנים.
הגישה האישית והליווי הצמוד במקביל למקצועיות בלתי מתפשרת ושאיפה לשלמות, יובילו אותך בבטחון ומתוך ידע מלא בדרך אל השינוי הנכסף.

התייעצי כעת עם ד״ר שרית משולם-דרזון

כתובתהמנופים 2, בניין sea view, הרצליה פיתוח
 

טלפון073-7367050

אימייל
 

;

הצטרפי לקבוצות הוואטסאפ הייחודיות של אמא4אמא בחינם,וקבלי הטבות מפנקות ומוצרים ייחודים מתנת מגוון מותגים עבור אמהות והריון במיוחד בשבילך

X

בלחיצה על כפתור השליחה אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתקנון האתר ולתנאי השימוש
האתר מיועד לנשים בלבד.