דפי זילברמן

דולה
דפי זילברמן

אודות דפי זילברמן

נעים מאוד, קוראים לי דפי ואני עוסקת ב:

  • יועצת שינה
  • מדריכת תנועה לגיל הרך
  • מדריכת עיסוי תינוקות ובייבי יוגה
  • מנהלת את הבית של דפי שיש בו שפע של חוגים כייפים שמשלבים בתוכם כיף והתפתחות
  • דולה פוסטפארטום - ליווי אמהות אחרי לידה
  • מדריכת הכנה ללידה
  • ובעלת גן עם אמא במודיעין

במשך שנים רבות ניהלתי את "גן דפי" - גן ילדים לגילאים הצעירים, עבודה אשר מילאה אותי באושר גדול.הקשר הבלתי אמצעי עם הילדים מילא אותי בכל בוקר מחדש בשמחה גדולה.
תחום הלידה וההורות שבדרך, בעצם בחר בי..... יום אחד גיליתי את העולם הקסום והנפלא הזה, של ליווי נשים שעוברות את התקופה המדהימה והמיוחדת ביותר בחייהן.הבנתי שאני רוצה ללוות נשים וזוגות במסע הלידה שלהם ובתחילת ההורות. הרגשתי שתחושת הנתינה הטוטאלית שאני מעניקה להם ממלאת אותי אושר.
כאשר שיתפתי את הסובבים אותי בכוונותי החדשות, שמעתי תמיד את התגובה, " וואו, זה כל כך מתאים לך, זו בדיוק את" ועם החיזוקים האלו יצאתי לדרך.ומאז אני מדריכת הכנה ללידה מפנקת ומחבקת הן רגשית והן פיזית, לפני, תוך כדי ואחרי הלידה.
במהלך שנות עבודתי ראיתי את הצורך של אמהות אחרי לידה וכהמשך ישיר המשכתי את לימודי בכדי להגדיל את אפשרויות התמיכה והעזרה שלי לזוגות ומשפחות לפני ואחרי הלידה.אמהות רבות שליוויתי בלידה מגיעות אלי לאחר הלידה לחוגים של עיסוי ותנועה עם תינוקות , ולעיתים לאחר מספר חודשים אני פוגשת אותם שוב בתהליך של ייעוץ שינה .
הקשר הרציף הזה עם המשפחות, לאורך התקופה הזו של תחילת ההורות, והידיעה שאני שם בכל נקודת זמן שהם יזדקקו לי במגוון רחב של תחומים, תורמת להעמקת הקשר שביננו, ועוזרת להצלחה של כל תהליך שנעשה ביחד.
אני אשמח לעמוד לרשותכם בכל נקודת זמן לפני, תוך כדי או אחרי הלידה אז איך מתחילים את הקשר בינינו?
שולחים מייל או מתקשרים ומקבלים מענה על שפע הפעילויות הרבות שבסטודיו הרך, הנעים והעוטף שלי

התייעצי כעת עם דפי זילברמן

כתובת
 

טלפון050-6800845

אימייל
 

;

הצטרפי לקבוצות הוואטסאפ הייחודיות של אמא4אמא בחינם,וקבלי הטבות מפנקות ומוצרים ייחודים מתנת מגוון מותגים עבור אמהות והריון במיוחד בשבילך

X

בלחיצה על כפתור השליחה אני מאשרת שקראתי ואני מסכימה לתקנון האתר ולתנאי השימוש
האתר מיועד לנשים בלבד.